KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904054
nr 1590 4054
Lennart Pilotti
(1912-1981), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 60x97 cm, yttermått inklusive ram: 77x114 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 20:04:03
15/1 12:08:48
Lennart Pilotti
Läs mer om Lennart Pilotti